خدمات مشاوره پاسارگاد ابزار، همراه شما در راه اندازی صفر تا صد آزمایشگاه

خدمات مشاوره پاسارگاد ابزار

تیم پاسارگاد ابزار، تجربه سالها خدمات مشاوره آزمایشگاه، راه اندازی آزمایشگاههای آزمون و کالیبراسیون را دارد. تیم ما سالها تجربه مدیریت آزمایشگاه کالیبراسیون را دارد. علاوه بر مشاوره در زمینه سیستم های مدیریت، ما در زمینه مدیریت آزمایشگاههای مرجع و کالیبراسیون تحت نظام اعتباردهی تایید صلاحیت ایران، فعالیت می کنیم.
اخذ بیش از ۳۸ مورد خدمات مشاوره آزمایشگاه در زمینه صدور تایید صلاحیت آزمایشگاهی، آزمایشگاه همکار و نظام تایید صلاحیت ایران NACI، از جمله عملکرد و تجربیات ماست.

ما به کار و توانایی خود ایمان داریم ، زیرا سال ها تجربه ی مستقیم آن را داریم.

چرا خدمات مشاوره پاسارگاد ابزار؟

درباره پاسارگاد ابزار

برای راه اندازی یک آزمایشگاه تست و یا کالیبراسیون، علاوه بر شناخت کامل استانداردهای مرجع باید با توانایی‌ها و ضعف‌های تجهیزات کالیبراسیون و تست کاملا آشنا بود.

با وجود برندهای مختلف برای راه اندازی آزمایشگاههای تست و کالیبراسیون چه انتخابی، منافع سرمایه گذاران را تامین می کند؟

انتخاب تجهیزات آزمایشگاه موضوع بسیار مهمی است که مطابق با شرایط هر آزمایشگاه و مشتریان آن متفاوت خواهد بود. در این زمینه شما، نیاز به تحلیل مشتریان و شرایط بازار دارید. خدمات مشاوره تیم ما، برایتان در این زمینه راهگشا خواهد بود.

محدوده اندازه گیری، دقت و صحت تجهیزاتی که انتخاب می کنید، باید بر اساس نوع تقاضای مشتریان و استانداردهای مرجع باشد. این عوامل و همچنین الزامات نظام تایید صلاحیت ایران نیز باید در انتخاب تجهیزات رعایت شود.

0-to-100

صفر تا صد مشاوره آزمایشگاه خود را با ما باشید ...

قبل از هر اقدامی باید وضعیت موجود آزمایشگاه از نظر تجهیزات،‌ نیروی انسانی،‌ مستندات سیستمی، مشتریان، ساختمان، محیط آزمایشگاه و … مورد بررسی قرار گیرد. 

تجهیزات آزمایشگاهی،‌ اغلب گران قیمت هستند. بنابراین لازم است تا قبل از هر اقدامی در خصوص سرمایه گذاری، نسبت به ارزیابی دقیق کسب و کار خود اقدام کنید. در واقع هیچ وقت بی گدار به آب نزنید.

یک طرح تجاری (Business Plan) عملیاتی و واقعی برای رفع این دغدغه، بسیار راهگشاست.

دامنه کاربرد (صلاحیت) آزمایشگاه خود را باید با توجه به بازار منطقه ، پتانسیل مشتریان و طرح توجیهی تدوین شده،  طرح ریزی نمایید.

خرید تجهیزات و جانمایی و پلان آزمایشگاه، را بسیار مهم در نظر بگیرید. هر گونه کوتاهی در جانمایی و نیازمندی های زیرساختی،‌ هزینه های دوباره کاری زیادی به شما تحمیل می کند.

برای مستند سازی بر اساس الزامات آخرین ویرایش استاندارد سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاه های آزمون و کالیبراسیون ISO/IEC 17025 از یک مشاور خبره استفاده نمایید.

علاوه بر الزامات استاندارد سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاه های تست و کالیبراسیون ISO/IEC 17025:2017،‌ الزامات قانونی مرکز ملی تایید صلاحیت ایران NACI نیز مهم هستند. با توجه به دامنه کاری آزمایشگاه،‌ الزامات مرکز ملی تایید صلاحیت ایران، بسیار متفاوت خواهد بود. این مهم را در تصمیم گیری های خود باید لحاظ کنید.

سیستم اتوماسیون آزمایشگاه کالیبراسیون و آزمون باعث افزایش بهره وری در سیستم می شود. این بدین معنی هست که شما هزینه هایتان را کاهش داده و بنابراین سودتان افزایش می یابد. یک سیستم اتوماسیون مناسب باید از پذیرش نمونه تا صدور گواهینامه کالیبراسیون را پوشش دهد. همچنین پیگیری مراحل صدور گواهینامه و پرداخت مالی از طریق اس ام اس و وب سایت آزمایشگاه امکانپذیر می گردد.

شما با مشاوره صحیح، قبل از راه اندازی و خرید تجهیزات، از بسیاری از هزینه های بی مورد جلوگیری کرده و با انتخاب مسیر درست،‌ موفقیت خود را تضمین می کنید.

در این مسیر از ابتداء تا انتهاء همراه شماییم.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره اولیه رایگان، با ما تماس بگیرید.

فرم درخواست مشاوره

شما می توانید با تکمیل و ارسال درخواست خود به صورت رایگان از مشاوره ی اولیه برخوردار شوید.