خدمات مشاوره پاسارگاد ابزار، همراه شما در راه اندازی صفر تا صد آزمایشگاه

خدمات مشاوره پاسارگاد ابزار

تیم پاسارگاد ابزار، تجربه سالها خدمات مشاوره آزمایشگاه، راه اندازی آزمایشگاههای تست و کالیبراسیون را دارد. تیم ما سالها تجربه مدیریت آزمایشگاه کالیبراسیون را دارد. علاوه بر مشاوره در زمینه سیستم های مدیریت، ما در زمینه مدیریت آزمایشگاههای مرجع و کالیبراسیون تحت نظام اعتباردهی تایید صلاحیت ایران، فعالیت می کنیم.

اخذ بیش از ۳۸ مورد خدمات مشاوره آزمایشگاه در زمینه صدور تایید صلاحیت آزمایشگاهی، آزمایشگاه همکار و نظام تایید صلاحیت ایران NACI، از جمله عملکرد و تجربیات ماست. 

چرا خدمات مشاوره پاسارگاد ابزار؟

درباره پاسارگاد ابزار

برای راه اندازی یک آزمایشگاه تست و یا کالیبراسیون، علاوه بر شناخت کامل استانداردهای مرجع باید با توانایی‌ها و ضعف‌های تجهیزات کالیبراسیون و تست کاملا آشنا بود. با وجود برندهای مختلف برای راه اندازی آزمایشگاههای تست و کالیبراسیون چه انتخابی، منافع سرمایه گذاران را تامین می کند؟

انتخاب تجهیزات آزمایشگاه موضوع مهمی هست که بسته به شرایط هر آزمایشگاه و مشتریان آزمایشگاه متفاوت است. در این زمینه شما، نیاز به تحلیل مشتریان و شرایط بازار دارید.  خدمات مشاوره تیم ما، برایتان در این زمینه راهگشا خواهد بود.

محدوده اندازه گیری، دقت و صحت تجهیزاتی که انتخاب می کنید، باید بر اساس نوع تقاضای مشتریان و استانداردهای مرجع باشد. این عوامل و همچنین الزامات نظام تایید صلاحیت ایران نیز باید در انتخاب تجهیزات رعایت شود.

مشاوره صفر تا صد راه اندازی آزمایشگاه

خدمات مشاوره پاسارگاد ابزار

دوباره کاری را از بین می برد.

بررسی وضع موجود آزمایشگاه از نظر تجهیزات،‌ نیروی انسانی،‌مستندات سیستمی، مشتریان، ساختمان و محیط آزمایشگاه ،‌اطلاعات بیشتر… 

تجهیزات آزمایشگاهی،‌ اغلب گران قیمت هستند. بنابراین لازم است تا قبل از هر اقدامی در خصوص سرمایه گذاری، نسبت به ارزیابی دقیق کسب و کار خود اقدام کنید.

یک طرح تجاری (Business Plan) عملیاتی و واقعی برای رفع این دغدغه، بسیار راهگشاست. اطلاعات بیشتر  …

شما باید با توجه به بازار و مشتریان،‌ طرح توجیهی تدوین شده دامنه کاربرد خود را بخوبی تدوین کنید. اطلاعات بیشتر…

جانمایی و پلان آزمایشگاه، را بسیار مهم در نظر بگیرید. هر گونه کوتاهی در جانمایی و نیازمندی های زیرساختی،‌هزینه های دوباره کاری زیادی به شما تحمیل می کند.

مستند سازی بر اساس الزامات استاندارد سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاه های تست و کالیبراسیون ISO/IEC 17025 اطلاعات بیشتر…

علاوه بر الزامات استاندارد سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاه های تست و کالیبراسیون،‌الزامات قانونی مرکز ملی تایید صلاحیت ایران NACI مهم است. با توجه به دامنه کاری آزمایشگاه،‌ الزامات مرکز ملی تایید صلاحیت ایران، بسیار متفاوت خواهد بود. اطلاعات بیشتر…

سیستم اتوماسیون آزمایشگاه کالیبراسیون و تست باعث افزایش بهره وری در تمام زمینه های می شود. این بدین معنی هست که شما هزینه هایتان را کاهش داده و بنابراین سودتان افزایش می یابد. این سیستم اتوماسیون از پذیرش نمونه تا صدور گواهینامه کالیبراسیون را پوشش می دهد. همچنین پیگیری مراحل صدور گواهینامه و پرداخت مالی از طریق اس ام اس و وب سایت آزمایشگاه امکانپذیر می گردد. اطلاعات بیشتر…

شما با مشاوره صحیح، قبل از راه اندازی و خرید تجهیزات، از بسیاری از هزینه های بی مورد جلوگیری کرده و با انتخاب مسیر درست،‌ موفقیت خود را تضمین می کنید.

در این مسیر از ابتداء تا انتهاء همراه شماییم.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره اولیه رایگان، با ما تماس بگیرید.