2650087-min
شما تصمیم به راه اندازی آزمایشگاه تست و کالیبراسیون دارید؟

شناخت وضع موجود در راه اندازی آزمایشکاه تست و کالیبراسیون

آیا سازمان شما یک واحد صنعتی تولیدی است که قصد دارد از آزمایشگاه کنترل کیفیت خود بهره وری بیشتری کسب نماید؟ یا سازمان شما صرفاً یک آزمایشگاه کالیبراسیون و یا تست است؟ شرایط فعلی آزمایشگاه شما در چه شرایطی است؟

اینها سوالات بسیاری از به شما کمک می کند تا شناخت وضع موجود خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. شما برای شناخت دقیق وضع موجود نیاز دارید تا در خصوص موارد زیر اطلاعات صحیح جمع آوری کنید:

شناخت بازار هدف در زمینه آزمون و کالیبراسیون: این موضوع بسیار مهم است که خدمات آزمایشگاه آزمون و کالیبراسیون شامل چه بازار هدفی را دنبال می کند. آیا الزامات قانونی خاصی برای مشتریان شما وجود دارد تا باید از خدمات آزمایشگاهی شما استفاده کنند؟ بزرگی این بازار به چه میزان است؟ توانایی مالی مشتریان برای پرداخت هزینه‌های آزمایشگاهی به چه صورتی است

انتخاب و خرید یک تجهیز اندازه گیری و کالیبراسیون ، یک گام ابتدایی است.

آموزش بکارگیری درست تجهیز،‌ نکات مربوط به تعمیر و نگهداری آن،‌تهیه قطعات و مواد مصرفی اورجینال ،‌نقش مهمی در عمر ، دوام و عملکرد تجهیزات دارد. 

با توجه به قیمت بالای تجهیزات اندازه گیری و کالیبراسیون ، رعایت این نکات ، ضمن حفظ سرمایه های مشتریان ،‌به سودآوری مناسب آنها کمک مهمی می کند.

ما به این موضوع اعتقاد داریم که فروش، آغاز یک تعهد مداوم برای دستیابی به رضایت مشتریان وفادار است.

delivery-truck

مشاوره و فروش

۸۵۴۲ ۲۳۷ ۰۹۱۲

arroba

ایمیل واحد فروش

Sale@pasargadabzar.com

placeholder

آدرس

رشت،‌بلوار معلم، ساختمان پاسارگاد پلاک ۱۷

ما متعهد به شناخت دقیق مشتریان خود هستیم.

تجهیزات پیشرفته از برندهای جهانی

دنیای ابزار دقیق واندازه گیری ،‌با سرعت زیاد به سوی تکنولوژی های جدید در حال حرکت هست و اصول اندازه گیری ، دچار تغییرات شگرفی شده است . سازمان های پیشرو ،‌همگام با این تکنولوژی ها تغییر نموده ،‌با ابزارهای جدید و کنترل فرایندهای تولید، کالا و خدمات نبض کیفیت و رضایت مشتریان خود را درست دارند.

    نظرات ارسالی برخی از مشتریان ما

    از مشاهده نظرات شما لذت می بریم